Elektronické výcvikové obojky

Potřebujete mít psa pod kontrolou? Elektronické výcvikové obojky jsou řešení pro Vás.

Základní kynologická organizace Ostrava-Svinov

Výsledky akcí

Výcvikový víkend 18. 11. - 20. 11. 2005

Výcvikové víkendy, které naše organizace pořádá již od roku 1996 a které si za tu dobu našli cestu k široké kynologické veřejnosti jsme pořádali i tento víkend od 18. 11. - 20. 11. 2005 poprvé v areálu TJ Ostravice.

V pátek v podvečer přivítalo nádherné prostředí Beskyd 29 psovodů se svými miláčky. Připravený výcvikový program na víkend z části zahalil 30 cm napadlý sníh hned v sobotu ráno. Hned první den bylo jasné, že co se výcviku týče vypořádá se sním skoro každý, horší to ale, dopadlo s naplánovaným výšlapem na sobotní dopoledne.

První větší stoupání které prověřilo naše fyzické schopnosti, bylo nad možností většiny z nás a proto jsme přivítali povel k ústupu. Společenský večer se asi nejvíce líbil našemu kamarádovy Černochovi se Suchdolu, který zakončil nádherným lidovým tancem.

Nedělní výcvik pokračoval v sobotních šlepějích, akorát v odpoledním výšlapu jsme byli velmi opatrní a nakonec z toho byla procházka po okolí Ostravice. Nádherný, zasněžený víkend umocnili výborné srnčí hody konané v restauraci Myslivna.

Co k tomu dodat věříme že další výcvikový víkend naplánovaný na konec února 2006 bude stejně úspěšný jako ty předešlé. Těšíme se na Vás.

 

Výsledky akcí Výsledky akcí Výsledky akcí Výsledky akcí Výsledky akcí Výsledky akcí Výsledky akcí

 

Všechny starší akce

 

Doporučte přátelům Přidat k oblíbeným Vytisknout  Nahoru
Všechna práva vyhrazena, ZKO Ostrava - Svinov © 2005.
Autor a webmaster: Daniel Maček.