Elektronické výcvikové obojky

Potřebujete mít psa pod kontrolou? Elektronické výcvikové obojky jsou řešení pro Vás.

Základní kynologická organizace Ostrava-Svinov

Výsledky akcí

Výstava Voříšků a psů bez PP

Krásné počasí nás provázelo i následující týden 3.května, kdy jsme pořádali výstavu voříšků a psů bez PP. Jelikož Češi jsou národem věčně nespokojeným, tak jak nám velela tradice i letos jsme úplně změnili systém posuzování. Rozhodli jsme se dát možnost těm věčným rebelům, kterým se neustále něco nelíbí, ať nám předvedou jak by posuzovali oni. Ať si zkusí s takového množství přihlášených vybírat sami. A že bylo z čeho, vždyť se přihlásilo 82 jedinců. Nikdo z nás netušil jakou lavinu názorů v naší knize návštěv tímto rozhodnutím vyvoláme.

A tak po celý den pětičlenná porota sestavená z diváků vybírala vítěze jednotlivých tříd.

Jelikož jsme letos zakázali startovat našim členům a stejně to nic pozitivního v názorech nepřineslo, rozhodli jsme se, že příští rok vyzveme někoho z veřejnosti, aby posuzoval celou výstavu sám. Proto již teď žádáme kdo by měl zájem tuto výstavu příští rok posuzovat, aby se přihlásil na náš email se svým tel. číslem a my se mu včas ozveme.

vystava-vorisku-016.jpg vystava-vorisku-015.jpg vystava-vorisku-014.jpg vystava-vorisku-013.jpg vystava-vorisku-012.jpg vystava-vorisku-011.jpg vystava-vorisku-010.jpg vystava-vorisku-009.jpg vystava-vorisku-008.jpg vystava-vorisku-007.jpg vystava-vorisku-006.jpg vystava-vorisku-005.jpg vystava-vorisku-004.jpg vystava-vorisku-003.jpg vystava-vorisku-002.jpg vystava-vorisku-001.jpg

 

Všechny starší akce

 

Doporučte přátelům Přidat k oblíbeným Vytisknout  Nahoru
Všechna práva vyhrazena, ZKO Ostrava - Svinov © 2005.
Autor a webmaster: Daniel Maček.